אודות

 
עו"ד בן-ארצי רז בעל תואר ראשון במשפטים מטעם המרכז האקדמי אונו ותואר ראשון נוסף בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת תל אביב. עו"ד בן-ארצי עוסק בדיני מקרקעין ובמשפט אזרחי, בדגש על ליטיגציה משפטית בכל הערכאות השיפוטיות. ההיבט הטכני בהשכלתו של עו"ד בן-ארצי נותנת לו זווית נוספת לבחינת התיקים המונחים לפניו. במידת הצורך, רז משתף פעולה עם גורמים מקצועיים שונים, ובהם: עורכי דין, מגשרים, בוררים, שמאים ונוספים. המשרד ממוקם בתל אביב במיקום מרכזי ועם מקומות חניה מסודרים.
 
 
תחומי עיסוק מרכזיים:
 
 
  • דיני עבודה
  • ביטוח לאומי
  • הוצאה לפועל
 
 
 
  • דיני מקרקעין
  • ליטיגציה
 
 
 
 
לקוחותיו של עו"ד רז בן-ארצי נהנים מיתרונות רבים, ובהם יכולת לרדת לפרטים הקטנים ביותר, מציאת פתרונות יצירתיים, תמיכה מלאה ללקוח במשך כל ההתמודדות המשפטית, כאשר רק טובת הלקוח עומדת למול עיניו. הוא מתנהל בשקיפות מלאה, וזמין עבור הלקוח בכל אמצעי התקשורת: טלפונים, מיילים, פקסים, מסרונים והודעות וואטסאפ. עו"ד רז בן-ארצי מחויב להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח, כאשר הוא מלווה אותו באכפתיות ובמקצועיות לאורך כל הדרך.
 

ניסיון מקצועי

 
עו"ד רז בן-ארצי מחזיק בניסיון של מעל ל- 15 שנים בתחום הנדל"ן העסקי, שכולל טיפול במשרדים ובמפעלי תעשייה, וכן בשיווק פרויקטים גדולים למגורים. בעבודתו צבר ידע וניסיון רבים בענף הנדל"ן הישראלי. בשירותו הצבאי, רז סיים קורס חובלים ועשה שירות בחיל הים בתפקיד לחימה ובמטה המקצועי של חיל הים בתפקידי הנדסה. הידע הטכני מצטרף לניסיון העשיר וההשכלה המשפטית, שיוצרים יחדיו יתרון משמעותי עבור כלל הלקוחות.
 
 
 
רז בן ארצי עורך דין
 
 
 
 

לקוחות המשרד

 
המשרד מספק את שירותיו המקצועיים לבנקים, לתאגידים ולחברות מסחריות שונות, וכן לארגונים בתחומים שונים. כמו כן, הוא משרת בנאמנות לקוחות פרטיים רבים.
 
ייעוץ ראשוני, בתיאום מראש: 072-3212907.